» gry » Miraculum: Ubieranka Adrien » Ubieranki, Gry Bajkowe i Filmowe
dopasuj rozmiar gry
45577 odsłon | ocena: 4.1
Czy podoba Ci się ta gra?
Adrien Agreste (ang. Cat Noir, fr. Chat Noir) – jest drugim, głównym bohaterem serialu, studentem paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont i modelem. Dzięki jego magicznemu pierścieniu, zamieszkiwanego przez Kwami o imieniu Plagg, ma moc niszczenia i może przemienić się w superbohatera – Czarnego Kota.
Adrien jest charyzmatyczny i miły. Lubi się bawić, ale na co dzień jest poważny i posłuszny. Jeśli coś sprawia mu przykrość, stara się bagatelizować swoje uczucia, jak na przykład w relacji z ojcem. Myśli racjonalnie, lecz wyraża irytację i frustrację, gdy coś jest za trudne lub jest nie tak. Choć otwarcie jest przyjazny to tylko przyjaciele mogą poznać o nim prawdę.
Adrien tak jak jest Czarnym Kotem kocha się w Biedronce i chce poznać jej osobowość, ale i tak szanuje to, że Biedronka chce, żeby nikt nie wiedział o jej osobie, kiedy nie jest przemieniona
Adrien woli jednak być Czarnym Kotem, ponieważ wtedy jest pewny siebie i towarzyski, bardziej optymistyczny i otwarty. Czarny Kot mówi, to co przychodzi mu do głowy, a to sprawia dużo żartów i gier słownych, wiele związanych z kotami. Kiedy próbuje uzyskać uwagę Biedronki, przechwala się, ale jako superbohater nie traci dobroci i troski o innych. Zdeterminowany, by pomagać innym, Czarny Kot naprawdę pielęgnuje swoje bycie superbohaterem.
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
4 + 2 =

Brak komentarzy...


Podobne gry »
Inne gry »