Możesz oznaczać gry, bajki itp. jako ulubione kilkając w ikonę.

O stronie


Gralandia to portal przeznaczony dla dzieci - zarówno tych starszych jak i młodszych. Podzieliliśmy nasz serwis na kilka głównych kategorii tematycznych. Poniżej krótko przedstawimy naszą propozycje na rozrywkę w sieci dla najmłodszych.

Kategoria Gry dla dzieci

Kategoria zawiera gry dla dzieci, pogrupowane w kategoriach tematycznych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gry są starannie wybrane spośród tysięcy gier znalezionych w sieci, specjalnie dostosowane dla najmłodszych dzieci. Każda gra, jest dodatkowo starannie opisana przez naszą redakcję, tak by dziecko nie miało problemu z obsługą gry. Wszystkie gry dodawane na łamach naszego portalu są umieszczone na naszym, profesjonalym serwerze.

Kategoria Kolorowanki dla dzieci

Mamy dwa rodzaje kolorowanek w naszym portalu. Są to kolorowanki do pogrania online, popularne kolorowanki flash oraz kolorowanki do wydrukowania i pomalowania w domu. Obydwie kategorie podrzędne, są pogrupowane dodatkowo w kategoriach tematycznych, tak by szybko odnaleźć ulubioną kolorowankę.

Kategoria Bajki dla dzieci

Bajki dodawane na gralandii przeważnie hostowane są na youtube.pl - pogrupowaliśmy najpopularniesze bajki dla dzieciaków w kilkanaście kategorii. Niestety z uwagi na rystrykcję panujące na youtube, nie gwarantujemy, że wszystkie materiały na stronie będą działać. Co jakiś czas sprawdzamy wszystkie dodane na stronie bajki i usuwamy te niedziałające.

Kategoria Piosenki dla dzieci

Lubisz piosenki dla dzieci? U nas możesz posłuchać piosenek, pobrać je na dysk własnego komputera, a także pośpiewać, bowiem każda piosenka na portalu zawiera tekst. Pliki hostujemy na własnym serwerze, gwarantujemy, że wszystkie piosenki dodane u nas, będą działać.

Kategoria Zabawy dla dzieci

Jak się bawić z własnym dzieckiem? Jak zorganizować mu wolny czas? W tej kategorii znajdują się gotowe sposoby na zabicie nudy, czy to w zaciszu własnego domu, czy też na dworze. Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu z własnym dzieckiem. Mamy nadzieję, że nasza gralandia przypadła Wam do gustu ;)

Kategoria Quizy dla dzieci

Dział quizy dla dzieci, to zbiór ciekawych quizów dla najmłodszych. Pogrupowaliśmy quizy w kategorie, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Rozwiąż quiz tyle razy, ile chcesz, zapisz swój wynik w rankingu i pochwal się znajomym, jak Ci poszło!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, gwarantujemy częste aktulizacje serwisu o nowe materiały dla dzieciaków.

Nasi przyjaciele :
Kidsi - Gry dla dzieci, Dolsi - Gry dla dziewczyn

JESTEŚMY W NAJLEPSZYCH KATALOGACH W SIECI
Gry dla dzieci | Gry dla dzieci | Gralandia | Gralandia | Gry dla dzieci | Gierki dla dzieci Gralandia | skocz.com - Największy SEO Katalog stron www | Gralandia.pl | Kolorowanki dla dzieci do druku | Gry i kolorowanki dla dzieci