Boxing Stars

Zagrano 1470 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Boxing Stars to pasjonująca gra sportowa, w której musisz wykazać się swoimi umiejętnościami bokserskimi i pokonać wszystkich przeciwników w drodze do chwały! Przejdź od małych walk podziemnych do prestiżowych turniejów, gdzie tylko zawodowi bokserzy walczą o tytuł mistrza! Rozpocznij swoją drogę na szczyt światowego sportu i zrób się na nowo bokserską gwiazdą! Włóż rękawice i pokaż wszystkim, co potrafisz!

Zdobądź zwycięstwa i zgarniaj bonusy, które pozwolą polepszyć cechy swojego bohatera, takie jak siła, obrona, zdrowie i regeneracja energii. Wykorzystuj błyskawiczne kontrataki, by posłać przeciwnika na deski! Śledź z uwagą ruchy rywala, aby przewidzieć jego następny krok i zadać mu miażdżący górny sierpowy!

Zwycięża ten, kto zbierze najwięcej punktów na rundę. Aby wziąć udział w oficjalnych pojedynkach, musisz uiścić pewną opłatę startową. Gdy uda ci się odnieść dziesięć triumfów, odblokujesz tryb turniejowy.

Eksperymentuj z różnymi kombinacjami ciosów i staraj się być zawsze w centrum ringu, by uniemożliwić przeciwnikowi wsunięcie cię w linie. Stwórz swój własny, niepowtarzalny styl walki, w którym będziesz równie skuteczny w ataku, jak i w obronie. Trzymamy kciuki za twoje sukcesy!

Instrukcja:
Sterowanie strzałkami.
A - cios
S - blok
D - podbródkowy
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game