Penalty Shooters 2

Zagrano 902 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Kontynuacja klasycznej gry w rzuty karne w piłce nożnej przynosi więcej lig i ulepszony system rywalizacji, który zapewni jeszcze więcej emocji i wyzwań dla graczy.

W tej nowej wersji możesz wybierać spośród aż 360 drużyn piłkarskich z 12 różnych lig, w tym Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz lig krajowych takich jak Anglia, Niemcy czy Hiszpania. Dzięki tak dużej liczbie dostępnych drużyn każdy gracz może znaleźć swój ulubiony zespół i wcielić się w rolę ich gwiazdy.

Rozgrywka w turnieju Pucharu podzielona jest na dwie fazy - fazę grupową i fazę pucharową. W fazie grupowej musisz osiągnąć jedno z dwóch najlepszych miejsc, aby awansować do dalszej części turnieju. To oznacza, że każdy mecz ma ogromne znaczenie, a każda decyzja podczas rzutów karnych może zadecydować o losach całego turnieju.

Czy zdołasz poprowadzić swoją drużynę do gloryfikacji i zdobyć Puchar? Czy zatrzymasz decydujący strzał rywala? Teraz masz szansę sprawdzić swoje umiejętności i walczyć o tytuł mistrza w tej ekscytującej grze w rzuty karne!

Instrukcja:
Użyj myszy lub dotknij ekranu, aby wybrać cel strzału podczas oddawania strzału, lub aby określić, w którą stronę bramkarz skoczy, broniąc.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game