Snow Queen 5 - Gra Królowa Śniegu

Zagrano 161 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Snow Queen 5 to bardzo fajna gra typu połącz 3 w jednej linii, która jest inspirowana klasyczną baśnią Hansa Christiana Andersena o Królowej Śniegu.

Gra polega na przesuwaniu kolorowych kulek, aby utworzyć linie trzech lub więcej identycznych elementów, co powoduje ich zniknięcie z planszy i przyznanie punktów graczowi.

Każdy poziom ma określony cel, który należy osiągnąć w ograniczonej liczbie ruchów. Cele mogą różnić się od zbierania określonej liczby punktów po usunięcie przeszkód, takich jak zamarznięte klocki czy łańcuchy, które blokują ruchy.

Gra łączy w sobie elementy przygody, zagadki i strategii, oferując graczom wciągającą rozgrywkę i ciekawie skonstruowane poziomy. Do przejścia masz 25 poziomów.


O co chodzi w grze Snow Queen


Twoim zadaniem jest uratowanie zamrożonych przez Królową Śniegu zwierząt. W grze pojawiają się smoki, które pomaga Ci w usunięciu z planszy kulek o określonym kolorze. Oto co robią smoki różnych kolorów:

Zielony: Usuwa z planszy 3 losowe kule.
Różowy: Usuwa 5 kul w kształcie znaku plusa.
Niebieski: Usuwa wszystkie kule znajdujące się bezpośrednio pod wybranym obszarem.
Żółty: Dodaje dodatkowy czas do gry.
Czerwony: Usuwa 9 kul znajdujących się w kwadracie.

W grze masz możliwość oglądania i porównywania swoich osiągnięć z wynikami innych graczy z różnych okresów, takich jak ostatnie dni, tygodnie oraz miesiące.

Gra Snow Queen 5 jest dostępna na różne platformy, w tym komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, co pozwala na łatwy dostęp i możliwość grania w dowolnym miejscu i czasie.

Instrukcja:
Przesuń palcem lub myszką i połącz kulki w 3 w jednej linii tego samego koloru.
Kategoria:

Tagi:
×

Report Game