Bob The Robber 4 Rosja

Zagrano 1128 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Graj w Bob The Robber 4 misja w Rosji!

Złodziej Bob ponownie rusza na łowy! Ten sprytny łotr stanowi wyzwanie dla policji. Nie daje się łatwo złapać, a bankierzy i kolekcjonerzy sztuki drżą o swoje bogactwa i cenne przedmioty. W grze Bob the Robber 4 Sezon 2 Rosja wcielisz się w rolę złodzieja i wybierzesz się na misję.

Kiedy trafisz do Rosji, twoim celem będzie kradzież antycznej lalki matrioszki z kryjówki jednego z najbogatszych kolekcjonerów. Nawet dla doświadczonego rabusia to nie będzie łatwe zadanie. Bob potrzebuje twojej pomocy, aby zrealizować tę misję.

Aby dostać się do drzwi i wyłączyć system bezpieczeństwa laserowego, musisz pokonać ochroniarzy i uniknąć kamer monitoringu, aby zdobyć kod. Po pewnym czasie, gdy alarm wybije, na miejsce przybędzie detektyw, którego koniecznie musisz unikać.

Twoim celem jest ukraść matryoszkę i udać się do wskazanego miejsca. Na każdym poziomie będziesz mógł zdobyć nowe przedmioty oraz pieniądze. Wykorzystaj zdobyte środki na zakup nowego stroju lub niezbędnych gadżetów dla swojego fachu. Życzę ci udanej rozgrywki i powodzenia!

Instrukcja:
Strzałki i spacja.
Kategoria:

Tagi:
×

Report Game