Bomb it TD

Zagrano 150 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Teraz, gdy razem staniemy się rycerzami, naszym głównym celem będzie obrona naszej wieży przed inwazją wrogów. Po uruchomieniu gry i wybraniu pierwszego poziomu, zaczniemy naszą misję ochronną. Dostępne środki na start to dwieście dolarów, które możemy wykorzystać na zakup różnorodnych narzędzi obronnych. Bomby, rakiety, pułapki ze śluzem oraz wybuchowe ładunki staną się naszymi sprzymierzeńcami w walce o przetrwanie.

Jednak samo posiadanie broni to nie wszystko. Kluczowym elementem będzie mądrze rozmieszczenie tych narzędzi na terenie naszej własności. Odpowiednie umieszczenie pułapek i wybuchowych ładunków może skutecznie zatrzymać inwazję wroga i uchronić naszą wieżę przed zniszczeniem.

Nie zapominajmy, że nasi wrogowie nie będą czekać. Już od początku gry będą się pojawiać i szybko zbliżać do naszej wieży, gotowi zadać nam śmiertelny cios. Dlatego szybka reakcja i strategiczne umieszczenie broni będzie kluczowe dla naszego sukcesu. Tylko od naszej sprytnej taktyki zależy czy uda nam się obronić nasze ziemie i zwyciężyć w tej epickiej bitwie o przetrwanie.

Instrukcja:
Jeśli przeciwnikowi uda się przedostać do wszystkich pięciu miejsc, stracisz pięć życiowych serc i przegrasz. Za każdego pokonanego wroga otrzymasz pewną ilość pieniędzy, które możesz wydać na zakup dodatkowej broni lub ulepszeń. Każdy kolejny poziom sprawi, że wrogowie będą stawać się coraz szybsi, zwinniejsi i odporniejsi. Przed tobą czekają wielkie bitwy. Udowodnij wszystkim swoje umiejętności jako świetny strateg i mistrz taktyki. Ciesz się grą!
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game