Bomb it 8

Zagrano 1921 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Przyjaciele, czy jesteście gotowi na wstrząsające wieczorne potyczki i pokazanie swoim wrogom, kto tu naprawdę rządzi? To będzie wieczór pełen adrenaliny i niezapomnianych chwil! Dzisiaj czeka Was niezwykła przygoda z robotycznymi bombiarzami, którzy znają się na swoim fachu i potrafią mistrzowsko używać materiałów wybuchowych na polu bitwy.

Zapraszamy Was na emocjonujące starcia na najbardziej epickiej arenie w grze "Bomb It 8"! To miejsce, gdzie trudno się nudzić, a każda chwila to intensywna akcja i niekończące się wyzwania. Tutaj możecie sprawdzić swoje umiejętności, wykazać się sprytem i zdobyć miano prawdziwego mistrza walki bombowej!

Rzućcie wyzwanie swoim przeciwnikom, stawcie czoła różnorodnym przeszkodom i wyruszcie na pełną emocji przygodę! W grze "Bomb It 8" czekają na Was niezapomniane bitwy, strategiczne manewry i pełne niespodzianek wybuchy. Czy jesteście gotowi na tę wyjątkową przygodę? No to do boju!

Instrukcja:
Na początku dostępny będzie tylko niebieski robot. Aby odblokować kolejnego Bombermana, musisz zdobyć określoną liczbę złotych gwiazdek. Aby to zrobić, graj w kilka bitew i pokonuj swoich przeciwników. Znajdziesz się na dużym polu walki z trzema przeciwnikami. Podkładaj ładunki wybuchowe, aby zniszczyć przeszkody. A jeśli masz szczęście, nawet swoich przeciwników! Bloki mogą ukrywać bonusy, które pomogą poprawić cechy Twojego robota i dostarczą nowych broni. Podczas walki musisz być jak najbardziej uważny i ostrożny, aby nie znaleźć się pod falą wybuchową bomb wroga. W przeciwnym razie stracisz życie i ryzykujesz przegraną. Ale w każdym przypadku możesz próbować raz za razem! Baw się dobrze i powodzenia!
Kategoria:

Tagi:
×

Report Game