Pasjans FRVR

Zagrano 2063 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Pasjans FRVR to klasyczna gra karciana, w której używa się standardowej talii składającej się z 52 kart. Celem gry jest uporządkowanie wszystkich kart na czterech stosach, zaczynając od asa i kończąc na królu, przy czym karty muszą być ułożone według koloru (kier, karo, pik, trefl).

Gracz rozpoczyna z siedmioma kolumnami kart, z których każda ma górną kartę odkrytą, a pozostałe zakryte. Może on przemieszczać karty między kolumnami lub na cztery wolne pola u góry ekranu. Jednak przemieszczenie jest możliwe tylko wtedy, gdy karta, którą się przemieszcza, jest o jeden punkt mniejsza w wartości i ma przeciwny kolor niż karta, na którą jest przenoszona.

Instrukcja:
Celem gry jest uporządkowanie wszystkich kart na czterech stosach w prawym górnym rogu ekranu. Gra kończy się, gdy wszystkie karty zostaną pomyślnie ułożone na tych stosach lub gdy gracz nie ma już możliwości przemieszczenia kart. Pasjans FRVR to prosta, ale wciągająca gra, którą można grać w dowolnym momencie, by zrelaksować się lub wyzwać swój umysł.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game