Color Pixel Art Classic

Zagrano 3269 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Color Pixel Art Classic to fantastyczna gra z tysiącem kolorowanek pixelowych dla Ciebie. Gra ta nie bez powodu trafiła do naszej listy najlepsze gry online na gralandia.pl

Na początku na górze ekranu wybierz kategorię kolorowanek, którymi chcesz się zająć. Przesuwając strzałki w prawo lub w lewo znajdziesz tu takie kategoria jak kolorowanki ze zwierzętami, kwiatami, jedzeniem, ludźmi i życiem codziennym, postacie z bajek i figurki dla dzieci, samochody, związane ze świętami Bożego Narodzenia, Halloweenowe. Jedna z kategorii przedstawia mix różnych kolorowanek do wyboru.

Po wybraniu konkretnej kolorowanki przybliż obraz, żeby zobaczyć piksele z bliska. Każdy piksel ma numer, który pasuje do jednego z kolorów na twojej palecie. Wybierz odcień i znajdź wszystkie właściwe piksele, aby pomalować tym kolorem.

W kategoriach obrazków, pod konkretnym obrazkiem widzisz pasek postępu, czyli wiesz, ile jeszcze czeka Cię pracy by dokończyć w pełni obrazek. Gdy twoje dzieło pikselowe zostanie ukończone, obraz automatycznie oddali się, abyś mógł zobaczyć co udało Ci się stworzyć.

Gra zapisuje w pamięci przeglądarki Twoje ukończone prace, więc możesz do niej wracać i kontynuować swoją zabawę.

Color Pixel Art Classic to wspaniała gra rysunkowa oparta na pikselach, w której możesz wybierać spośród różnorodnych obrazków i próbować je rysować, używając dostępnych kolorów.

Aby dokładnie rysować piksele, możesz przybliżyć swój rysunek .
Color Pixel Art dostarcza ogromnej ilości zabawy, ma bardzo proste sterowanie, a różnorodność rysunków zapewni zabawę na wiele godzin!

Instrukcja:
Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZKI, aby wybierać kolory, obszary obrazka i inne jego części. Przybliżaj i oddalaj obrazek. Możesz też grać palcem na urządzeniu mobilnym.

Podpowiedź - Jak pokolorować cały rząd pikseli w Color Pixel Art Classic?

Wybierz kolor, a następnie kliknij na piksel, żeby go pokolorować. Jeśli przytrzymasz przez chwilę, pojawi się ikonka ołówka w prawym górnym rogu ekranu. Trzymając przycisk myszy lub wciśniętego palca, możesz teraz przesuwać po ekranie, aby pokolorować wiele pikseli jednym ruchem. Jest to bardzo przydatne do kolorowania większych obszarów.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game