Adam and Eve 2

Zagrano 187 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Przed Tobą drugą część popularnej gry "Adam and Eve". W raju znów nie jest tak jak powinno, potrzebna jest Twoja pomoc :)

Na czym polega rozgrywka w grze Adam i Ewa 2 ? Po odnalezieniu Adam i Ewa zaczęli poszukiwać schronienia. Niestety, z powodu drobnej kłótni znowu się rozstali. Teraz Adam musi znów odszukać swoją wybrankę. Ich droga prowadzi przez niebezpieczną pustynię, gdzie będą musieli nauczyć się pływać i przetrwać wśród dzikich zwierząt.

Bez twojej pomocy Adam nie przetrwa. To właśnie ty musisz mu pomóc odnaleźć właściwą drogę. Aby ukończyć grę, będziesz potrzebować niezwykłej pomysłowości w pokonywaniu przeszkód.

Na początku gry musisz otworzyć klatkę, w której Adam jest uwięziony. Znajdź klucz, odblokuj zamek i uwolnij Adama, aby mógł rozpocząć swoją przygodę. To pierwszy krok, łatwizna, dalej też pójdzie Ci dobrze, jednak musisz ruszyć głową.

To właśnie od tego momentu zaczynają się niebezpieczne wyzwania, które z pewnością nie pozwolą ci się nudzić. Pomyśl o każdym ruchu, aby Adam uniknął niebezpieczeństwa i odnalazł swoją ukochaną.

Instrukcja:
Steruj myszką, klikaj na przedmioty i na Adama, aby się poruszał i przechodził dalej do kolejnych zagadek.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game