Mr. Macagi Adventures

Zagrano 304 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Przyłącz się do przygody z panem Macagi, który wyrusza w pełną wyzwań podróż, aby zgromadzić imponującą ilość jabłek. Misja ta, choć brzmi prosto, kryje wiele niespodzianek.

Na każdym kroku drogę będzie ci zagradzać zgraja figlarnych potworów, wprowadzając element niepewności i emocji do rozgrywki. Obserwuj jak poruszają się potworki, aby przewidywać ich kolejne ruchy! Nie możesz ich dotknąć ani wskakiwać na nie! Uważaj też na kolce, które wysuwają się z ziemi.

Czasami na planszy pojawiają się specjalne przedmioty - jeśli je zbierzesz, pan Macagi może na chwilę zyskać super moce lub ekstra punkty.

Na górze ekranu znajdziesz informacje o liczbie zebranych przez Ciebie jabłek na danym poziomie oraz o posiadanych złotych monetach. Aby otworzyć skrzynie, konieczny jest klucz. Niekiedy potrzebne będzie przejście pewnego odcinka planszy i powrót, by z kluczem otworzyć skrzynie.

Ta zręcznościowa gra platformowa to gwarancja świetnej zabawy, która stawia przed Tobą wyzwania na wielu poziomach, pełnych niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidywalnych przeszkód.

Gra ta wymaga nie tylko zręczności i szybkiego refleksu, ale przede wszystkim precyzji – każdy najmniejszy błąd może skutkować skuciem i koniecznością rozpoczęcia poziomu od nowa.

Nie jest to prosta rozgrywka; wymaga pełnego skupienia i dokładności w każdym ruchu. Osiągnięcie sukcesu w tej grze to prawdziwa sztuka, która satysfakcjonuje i motywuje do pokonywania kolejnych, jeszcze trudniejszych etapów.

Instrukcja:
Używaj strzałek aby się poruszać. Jeśli chcesz skoczyć wyżej, naciśnij strzałkę w górę dwa razy!

Na urządzeniu mobilnym sterujesz swoim palcem.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game