» gry » Angry Birds » Gry Logiczne, Gry Zręcznościowe
dopasuj rozmiar gry
77096 odsłon | ocena: 4.0
Czy podoba Ci się ta gra?
Gra ze wściekłymi ptakami opanowała świat.

Angry Birds Online jest grą zręcznościową w której gracz musi strącać sympatyczne świnki. Do tego celu ma specjalną procę i z niej wystrzela tytułowe ptaki (Birds). Czy są wściekłe? Oceńcie sami...
Ptaszki na pewno mają powód do wściekłości ponieważ świnki wykradły ich jajka. Chcąc je odzyskać Angry Birds muszą rozbić wszystkie świnki.

Niestety strącenie świnek i odzyskanie skradzionych jajek nie jest takie proste. Świnki używają skutecznych przeszkód typu: metal, drzewa, lód oraz wiele innych i chowają się za nimi. Przez to musimy wykazać się sprytem i odpowiednio przemyślaną taktyką. Ważny też będzie wybór odpowiedniego ptaka z którego będziemy strzelać! Do wyboru mamy wiele Wściekłych Ptaków.

W Angry Birds podobnie jak w większości gier na początku mamy niewielki wybór! W miarę rozwoju i po zestrzeleniu coraz większej ilości świń nasz wybór się sukcesywnie zwiększa. Na początek mamy do dyspozycji małą, czerwoną ptaszynę, która nie posiada żadnych specjalnych umiejętności i jej zaawansowanie wystarcza na przetrwanie tylko początkowych rund. Ptak koloru czerwonego zupełnie nie radzi sobie z lodowymi przeszkodami!
Ptak niebieski – tą ptaszynę otrzymujemy jako drugą i ona już potrafi troszeczkę więcej. W przeciwieństwie do czerwonego ptaka ten radzi sobie z lodowymi przeszkodami. Dodatkowym atutem niebieskiego ptaka jest to, że w czasie lotu rozbija się on na dwa mniejsze ptaki!
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
5 + 1 =

Brak komentarzy...


Podobne gry »
Inne gry »