Zoom And Be - Ucieknij z Labolatorium!

Zagrano 118 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Zoom and Be to ekscytująca gra akcji i przygodowa dla jednego lub dwóch graczy.

Steruj dwoma bohaterami - dużym Zoomem i małym B - którzy zostali porwani i przemienieni w zielonkawe zombie przez złowrogie siły w tajemniczym laboratorium.

Twoim celem jest pomoc im w ucieczce z tego przerażającego miejsca.

Gra zaczyna się w momencie, gdy dwaj zwyczajni ludzie – Zoom i BE – zostają porwani podczas codziennego spaceru i eksperymentalnie zmienieni w zombie o niecodziennych umiejętnościach.

Teraz, jako niezwykły duet, muszą współpracować, aby pokonać labirynty pełne pułapek i przeciwników w postaci strażników laboratorium, naukowców, a nawet innych stworzeń zombie.

"Zoom and Be" oferuje ponad 20 wymagających poziomów, gdzie każdy kolejny stanowi większe wyzwanie.

Be, z jego potężnym kopnięciem, jest w stanie rozbijać bariery, podczas gdy Zoom, dzięki swojej zwinności, może szybko biegać, wysoko skakać i przeciskać się przez wąskie przestrzenie.

Współpraca między nimi jest kluczem do sukcesu.

Główne cechy gry:

Tryb współpracy - Graj sam, kontrolując obu bohaterów, lub zaproś przyjaciela i przeżyj przygodę razem.

Dynamiczna rozgrywka - Każdy poziom wymaga zgrania i wykorzystania unikalnych umiejętności bohaterów.

Mroczna fabuła - Przemierzaj tajemnicze laboratorium i odkryj, czy możliwa jest droga do odzyskania ludzkiej postaci.

Dołącz do Zooma i B w ich desperackiej próbie ucieczki i przekonaj się, czy zdołają wydostać się z laboratorium i odzyskać swoją ludzką formę.

Gra Zoom-Be to wyjątkowa propozycja w kategorii gier na 2 osoby, która dostarczy Ci emocjonującej godzin emocjonującej rozgrywki.

Instrukcja:
Sterowanie w grze jest intuicyjne: poruszaj się używając klawiszy AD lub strzałek w lewo i prawo, skacz przez klawisz W lub strzałkę w górę, a kopnięcia wykonuj klawiszem S lub strzałką w dół.
Kategoria:

×

Report Game