Money Movers Maker

Zagrano 178 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Money Movers Maker to świetna gra przygodowa, która łączy elementy gry logicznej z ekscytującą grą akcji. Gra trafiła do naszej elitarnej kategorii FRIV

Zgarniacze kasy to przygody dwóch braci, którzy muszą współpracować, aby pokonać szereg skomplikowanych przeszkód i uciec z pilnie strzeżonego więzienia. Jeden z braci jest większy i silniejszy, z łatwością może przenosić i przesuwać ciężkie przedmioty czy sprawiać łomot przeciwnikom na planszy, natomiast drugi mniejszy z braci, potrafi wykorzystać swoją szybkość i spryt, by dotrzeć do trudno dostępnych, ciasnych miejsc.

Money Movers Maker to gra, która zyskały uznanie dzięki możliwości wspólnej zabawy dwóch graczy na jednym urządzeniu. Dzięki temu, gracze mogą w jednym czasie współpracować i pokonywać kolejne poziomy, co jest wielką zaletą tej gry.

Gra składa się z poziomów, każdy z własnym zestawem wyzwań. Musisz zbierać worki z pieniędzmi, przesuwać przedmioty, omijać lasery, przełączać mechanizmy i lewary oraz pokonywać wiele innych przeszkód.

Gra oferuje obecnie ponad 100 różnorodnych poziomów trudności, które zostały stworzone przez graczy z całego świata

W grze Money Movers Maker gracze mogą także tworzyć własne poziomy, dobierając różne elementy i przeszkody, oraz udostępniać swoje plansze innym graczom w sieci.

Pierwszą cześć gry znajdziesz tutaj Money Movers 1

Instrukcja:
Sterowanie większym bratem strzałki klawiatury
Sterowanie mniejszym bratem ASDW
SPACJA rzut przedmiotem (np. skrzynką)
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game