Money Movers 1 Zgarniacze Kasy 1

Zagrano 275 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Money Movers to pierwsza część z serii, w której akcja koncentruje się wokół dwóch bohaterów, którzy są braćmi, znanymi również jako jako Zgarniacze kasy.

Każdy z braci posiada unikalne umiejętności, które są niezbędne do pokonania przeszkód i poziomów. Jeden z braci jest silniejszy i może przesuwać ciężkie przedmioty, podczas gdy drugi jest mniejszy i zwinniejszy i może dostać się do miejsc niedostępnych dla jego większego brata.

Money Movers 1 to dynamiczna gra przygodowa, która opowiada o dwóch braciach planujących ucieczkę z więzienia.

Ich życie za kratami nie jest łatwe - nie są lubiani przez współwięźniów, bowiem bracia dzięki swojej współpracy świetnie grają w koszykówkę i często ogrywają towarzyszy odsiadki. Na więziennej stołówce zdarza się, że ktoś celowo podstawi im nogę , na domiar złego ciągle dokuczają im strażnicy, nie pozwalając spać braciom nawet w nocy!

Bracia postanawiają więc uciec, wykorzystując swoje umiejętności do pokonania podziemnych przeszkód i zabezpieczeń.

Pomóż braciom w przejściu przez kolejne poziomy, unikając alarmów i strażników, jednocześnie zbierając worki z gotówką, które umożliwiają odblokowanie bonusowego poziomu. Do przejścia masz 20 poziomów.

Każdy poziom wymaga zręczności, logicznego myślenia i doskonałej współpracy między bohaterami, gra Money Movers świetnie nadaje się dla dwóch osób, przy jednym komputerze.


Szukasz kolejnej części gry Money Movers ? - zagraj w Money Movers 2

Instrukcja:
ADSW i strzałki na klawiaturze
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game