Money Movers 3 Zgarniacze Kasy 3

Zagrano 200 razy.
5.0 (1 Oceny)
Opis:
Money Movers 3 to fascynująca kontynuacja popularnej serii gier, która obraca dotychczasową narrację do góry nogami, wprowadzając graczy w całkowicie nową perspektywę i zadania.

W tej odsłonie Money Movers, zamiast pomagać braciom w ucieczce, będziesz sterował strażnikiem więziennym i jego wiernym psem, którzy mają za zadanie zapobiec ucieczkom i złapać wszystkich, którzy próbują uciec z więzienia. Zgarniacze kasy także spróbują ucieczki!

W trzeciej części Money Movers wcielasz się w rolę odważnego strażnika, który zostaje przeniesiony do najbardziej niebezpiecznego więzienia w kraju. W więzieniu wybucha alarm, więźniowie opuszczają swoje cele i próbują uciekać. Wraz ze swoim psem, musisz stawić czoła serii wyzwań i zagadek, aby zapobiec kolejnym ucieczkom więźniów.

Więzienny pies gdy podejdzie blisko więźniów, zastraszy ich, tak by strażnik mógł szybko zakuć go w kajdanki. Jeśli podejdziesz do więźnia strażnikiem, stracisz życie i będziesz musiał rozpocząć poziom od nowa.

Do przejścia masz 20 różnych poziomów, zbieraj także worki z pieniędzmi, aby odblokować dodatkowy poziom. (musisz zebrać 60 worków)

Współpraca między strażnikiem a psem jest kluczem do sukcesu, a ich unikalne umiejętności muszą być wykorzystywane w sposób strategiczny, aby pokonać przeszkody i złapać uciekinierów.

Gra zachowuje uwielbiany przez graczy format wspólnej zabawy na jednym urządzeniu, umożliwiając przyjaciołom i rodzinie wspólne rozwiązywanie zagadek i cieszenie się grą.

Spragniony dalszych wrażeń i ucieczek Zgarniaczy kasy? Zagraj w Money Movers Maker - znajdziesz tu ponad 100 różnych poziomów i będziesz mógł tworzyć własne poziomy, a następnie udostępniać je dla graczy z całego świata!

Instrukcja:
Sterowanie psem - strzałki
Sterowanie strażnikiem - ASDW
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game