Money Movers 2 Zgarniacze Kasy 2

Zagrano 219 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Money Movers 2 to druga odsłona emocjonującej serii gier, która przenosi nas w świat pełen nowych wyzwań i niesamowitych przygód dwóch odważnych braci.

Akcja gry rozgrywa się po udanej ucieczce z więzienia, a Zgarniacze kasy zaczęli już układać sobie swoje nowe życie na wolności.

Uczciwe życie szło im całkiem nieźle, jednak pewnego dnia dostali list od swojego ojca, który przebywał w więzieniu. List zawierał mapę jego więzienia, więc pewnie domyślacie się, że zadaniem braci w drugiej części gry Money Movers będzie uwolnienie swojego taty z więzienia.

W Money Movers 2 gracze zostaną wprowadzeni do całkiem nowych, jeszcze bardziej złożonych poziomów, pełnych niebezpiecznych pułapek, zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i strażników gotowych do wszystkiego, aby powstrzymać braci przed skuteczną ucieczką z więzienia wraz ze swoim tatą.

Podobnie jak w pierwszej części, kluczem do sukcesu jest współpraca między braćmi, gdzie siła i moc jednego łączą się ze sprytem i zręcznością drugiego, aby wspólnie pokonać wszystkie przeszkody.

Do pokonania masz 20 poziomów - unikaj alarmów i strażników, otwieraj przejścia, zbieraj worki z pieniędzmi, aby odblokować bonusowy poziom.

Money Movers 2 zachowuje wszystko, co gracze pokochali w pierwszej części - wyjątkową możliwość wspólnej gry dla dwóch osób na jednym urządzeniu, interesującą fabułę i wyzwania logiczne połączone z dynamiczną akcją.

Trzecią część gry znajdziesz tu Money Movers 3

Instrukcja:
Sterowanie większym bratem strzałki klawiatury
Sterowanie mniejszym bratem ASDW
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game