Bad Ice Cream - graj w Złe Lody!

Zagrano 229 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Gra Bad Ice Cream to świetna seria gier, w której gracze wcielają się postacie czyli złe lody i przechodzą przez różne poziomy pełne wyzwań. Możesz grać w nią sam lub z kolegą w trybie dla dwóch graczy, co sprawia, że gra jest świetnym sposobem na wspólną zabawę!

W Bad Ice Cream, głównym celem jest zbieranie owoców i lodów na różnorodnych poziomach, unikając przy tym wrogów i przeszkód. Każdy poziom dostarcza nowych wyzwań i zaskakujących elementów, które sprawiają, że gra staje się coraz bardziej wciągająca.

Zbieraj umieszczone na planszach smakowite owoce takie jak banany, arbuzy, truskawki a także lody w różnych smakach - czekoladowe, śmietankowe, truskawkowe! Jami!

Z pewnością gra Bad Ice Cream to wyzwanie na wiele godzin rozgrywki, do przejścia masz powiem aż 40 fantastycznych poziomów trudności! Rozkruszaj lód, który blokuje Ci drogę by móc poruszać się po planszy - graj sam lub z przyjacielem na jednym komputerze!

Graj w Bad Ice Cream na 2 osoby na jednym komputerze!


Darmowe gry, takie jak "Bad Ice Cream", oferują świetną rozrywkę niezależnie od wieku i umiejętności graczy. W grach dla 2 osób liczy się wspólne działanie i współpraca - jeśli podczas gry we dwóch, Twój gracz straci swoje życie, to Ty możesz zostać bohaterem i dokończyć poziom!

Możesz grać w tę grę zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, co pozwala na łatwy dostęp i możliwość zabawy w dowolnym miejscu i czasie. Stan gry zapisuje się, więc możesz zrobić sobie chwile przerwy lub wrócić do rozgrywki innym razem!

Gra jest zaprojektowana tak, aby zapewnić godziny świetnej zabawy bez naruszania Twojej prywatności, ponieważ nie wymaga podawania osobistych informacji. Podczas gry towarzyszy Ci wpadająca w ucho elektryzująca muzyka. Gracz czuje się zmotywowany i pobudzony aby bawić się i cieszyć grą.

Bad Ice Cream to znakomita gra w kategorii darmowych gier, która oferuje zarówno zabawę, jak i logiczne wyzwania. Niezależnie od tego, czy preferujesz grać samodzielnie, czy z przyjacielem, ta gra dostarcza emocji i jest doskonałą formą rozrywki dla graczy szukających czegoś więcej niż tylko typowej gry.

Podobne gry dla dwóch osób znajdziesz w naszej kategorii gier na 2 osoby - sprawdź je wszystkie i graj z przyjacielem!

Spróbuj swoich sił w innych grach Bad Ice Cream - kolejne części tej gry to Bad Ice Cream 2 i oraz najnowsza, ostatnia część Bad Ice Cream 3 - zagraj koniecznie we wszystkie części!

Instrukcja:
Graj sam lub we 2 osoby

Gracz 1 - strzałki i SPACJA (np. rozkruszenie bloków lodowych)
Gracz 2 - ASDW i F
Kategoria:

Tagi:
×

Report Game