Pet connect

Zagrano 1088 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Pet Connect to urocza gra logiczna, gdzie Twoim zadaniem jest łączenie pasujących do siebie zwierzątek, takich jak kotki, pieski, myszki, pandy, dinozaury i inne.

Celem jest usunięcie wszystkich kafelków z planszy przed upływem czasu, który jest wyświetlany na pasku u góry ekranu. Zadanie wymaga koncentracji, spostrzegawczości i szybkiego działania. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o grze?

Każdy kafelek możesz łączyć jedynie wtedy, gdy między nimi można poprowadzić linię, która nie wykonuje więcej niż dwa skręty w prawo o 90 stopni i nie przechodzi przez żadne inne kafelki.

Każdy nowy poziom gry wprowadza zmiany, które sprawiają, że rozgrywka staje się coraz bardziej ekscytująca i wymagająca. Kafelki mogą przemieszczać się po planszy, tworząc nowe możliwości pojawienia się nowych luk, a zestaw kafelków zostaje rozszerzony o nowe, urocze obrazki.

Instrukcja:
Graj myszką lub dotykiem.

Jeśli napotkasz trudność, wystarczy skorzystać z podpowiedzi, które oświetlą dwie kafelki do połączenia (dotknij WSKAZÓWKA lub naciśnij klawisz H).

Możesz za pauzować swoją grę (klik na górze w menu lub klawisz P)

Brak możliwych ruchów spowoduje automatyczne przetasowanie pozostałych kafelków, umożliwiając ci kontynuację gry.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game