» gry » Miraculum: Ubieranka Marinette » Ubieranki, Gry Bajkowe i Filmowe
dopasuj rozmiar gry
63157 odsłon | ocena: 4.4
Czy podoba Ci się ta gra?
Marinette Dupain-Cheng (ang. Ladybug, fr. Ladybug) – główna bohaterka serialu, uczennica paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont. Dzięki jej miraculum - magicznym kolczykom, zamieszkiwanym przez kwami o imieniu Tikki, ma moc szczęścia i może przemienić się w superbohaterkę – Biedronkę.
Zazwyczaj dziewczyna jest wesoła, radosna i hojna. Uwielbia modę oraz kocha swoją rodzinę i przyjaciół. Jej sympatią jest Adrien. Musi ona walczyć z brakiem pewności siebie i niskim poczuciem własnej wartości. Kiedy jej sekrety mogą zostać ujawnione, staje się nerwowa i szybko panikuje, jednak jakoś udaje jej się wybrnąć z sytuacji.
Bardzo troszczy się o innych ludzi, lecz czasami przed nimi stawia swoje interesy, co przyprawia jej wiele kłopotów. Zawsze jest nerwowa, gdy w pobliżu jest Adrien. Jest bardzo pracowita, pomaga rodzicom w ich piekarnio-cukierni Tom & Sabine. Bardzo kocha swoich rodziców.
Po przemianie dziewczyna staje się bardziej pewna siebie. Szybko myśli, jest zaradna. Wie o tym, że praca superbohatera jest bardzo trudna i stara się uratować wszystkich ludzi, których opętały Akumy. Jest świadoma swojej popularności. Nie ważne jak trudne zadania stoją przed nią, ona zrobi wszystko, aby je wykonać.
Marinette jest pół-Francuzką i pół-Chinką. Ma fiołkowe oczy i czarne włosy, które w świetle wyglądają jakby były niebieskie. Zazwyczaj wiąże je w dwa kucyki, pozostawia jednak dwa pasma po obu stronach twarzy. Jej grzywka jest zaczesana na lewy bok.
Komentarze użytkowników »

Dodaj komentarz

Nick
Treść
3 + 4 =

Brak komentarzy...


Podobne gry »
Inne gry »