Impostor

Zagrano 1351 razy.
0 (0 Oceny)
Opis:
Impostor to gra inspirowana "Among Us", gdzie jeden z graczy jest zdrajcą na statku kosmicznym, a inni muszą go znaleźć przed kolejnymi atakami i sabotażami. Czy potrafisz rozpoznać oszusta, zanim będzie za późno?

Gotowy na przejęcie roli największego zdrajcy na statku kosmicznym ? To właśnie w grze Among Us Impostor będziesz miał na to okazję!

Załoga gry Among Us podzielona jest na dwie rywalizujące ze sobą grupy: członków załogi i zdrajców. Gdy rozpoczyna się gra, system automatycznie przydziela role graczom, a nikomu z góry nie jest znana ich tożsamość.

Każda z drużyn ma swoje zadania do wykonania. Członkowie załogi muszą wykonywać drobne zadania i unikać sabotowania, którego zdrajcy dokonują regularnie. Pokojowi gracze powinni trzymać się z dala od mrocznych kątów statku i starać się przebywać wśród tłumu, aby zminimalizować ryzyko śmierci z rąk zdrajców.

Natomiast zadaniem zdrajców jest wprowadzenie chaosu na statku kosmicznym. Ich celem jest organizowanie sabotaży i utrudnianie członkom załogi w wykonywaniu obowiązków. Jednak to nie wszystko - głównym celem zdrajców jest eliminacja członków załogi. Starają się oni zabić jak najwięcej niewinnych członków załogi, aby odnieść zwycięstwo.

Instrukcja:
Steruj ruchem używając klawiszy WASD lub strzałek. Wykonuj akcje, klikając przyciski w prawym dolnym rogu ekranu.
Kategoria:

Tagi:

Podobne gry online

×

Report Game